Buzz Scorpion
 
 

Buzz Scorpion

Značka: Buzz Rack
365 € s DPH
304,17 € bez DPH:
Dostupnosť: Skladom
Počet:
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@yakima.sk

Hodnotenie:
Hodnotiť produkty môžu len prihlásení užívatelia.

Buzz Scorpion je skutočne robustný a pevný nosič na ťažné zariadenie. Umožňuje prepravu 2 bicyklov, pri čom hmotnosť jedného bicykla môže byť až 30kg. To z neho robí jedinečný produkt vo svojej triede. Ako jeden z mála cyklonosičov je vhodný aj na prepravu elektrobicyklov.

 

 

Patentované upínanie na ťažné zariadenie je vhodné pre ťažné zariadenia s priemerom  50 mm. Upínanie je bezpečné a jednoduché. Systém sa uzamkne pomocou uzamykacieho tlačidla.Tento špeciály upínací systém, je jedným z mála ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Pre ľahšiu manipuláciua  inštaláciu je Scorpion doplnený o rukovať ktorá zjednoduší prenášanie aj nasadenie na ˇťažné.

Držiaky kolies sú vhodné pre všetky veľkosti kolies,aj malé kolesá detských bicyklov. Uťahovacie pásky bezpečne upnú kolesá na svoje meisto. Navyše je Scorpion opatrený "anti - hojdacími" popruhmi, ktoré zabránie pootočeniu kolies vplyvom prúdiaceho vzduchu.

Držiak rámov bicyklov  uchytí oválne, aj okrúhle rámy väčšiny veľkostí jednoducho a bezpečne. Napriek pevnému úchopu nezanechá žiadne škrabance, nakoľko je vybavený silikónovou vložkou a vstavaný zámok zabezpečí možnosť jednotlivého uzamknutia bicyklov.
Sklápanie. Sklápanie je jednoduché, nosič je počas fázy naklápanie veľmi dobre vyvážený. V krajnej polohe, pri úplnom sklopení sú bicykle v dostatočnej vzdialennosti od hrany kufra auta a umožňujú pohodlné otvorenie kufra a jednoduchý prístup.
Zabezpačenie naklopenia.Naklápacia rukovať je vybavená bezpečnostným zariadením aby sa zabráilo naklopeniu počas jazdy.
Sklopná rukoväť je umiestnená na podstave ŠPZ-ky. Stačí ju vytiahnuť a naklopiť podstavu.

Svetlá. Scorpion je dodávaný so štandartnými 5-timi funkčnými svetlami a 13 pin konektorom. Špeciálny oceľový rám na svetlách ich ochráni pred poškodením počas jazdy.

Scorpión je dodávaný s 7 a 13 pin adaptérom. Pri 7 pin zapojením sú vyradené cúvacie svetlá a hmlovky

Jednoduchá inštalácia poznávacej značky. Aj ak Scorpion používate na viacerých vozidlách je jednoduché zasunutím vymeniť poznávaciu značku.
Veľkosť. Aj keď je hlavnou výhodou Scorpiona jeho veľkosť, je vybavený skladacim mechanizmom ktorý ho umožňuje skladovať v kompaktných rozmeroch.
Rampa je k dispozícii ako príslušenstvo. Umoľahčí inštaláciu ťažkých bicyklov na nosič.