Whispbar WB 753S
 
 

Whispbar WB 753S

Značka: WHISPBAR
799 € s DPH
665,83 € bez DPH:
Dostupnosť: Na otázku
Počet: ks
Potrebujete poradiť?

Napíšte nám na info@yakima.sk

Hodnotenie:
Hodnotiť produkty môžu len prihlásení užívatelia.

Strešné boxy Whispbar sú exkluzívne nielen svojim dizajnom ale najmä technickým prevedením. Aerodynamický tvar zabezpečí minimálny odpor vzduchu a exkluzívna strieborná lesklá povrchová úprava urobí Vaše auto výnimočným.

Whispbar WB 753 má úctyhodný objem až 500l, čím umožňuje prepravovať množstvo športového náradia, alebo batožiny. Konštrukcia boxu bola anvrhnutá tak, aby dokázal prepravovať dlhé a úzke predmety. Zmestia sa doňho pohodlne lyže s dĺžkou 210cm a aj lyžiarske topánky.

Strešné boxy Whisbar WB 753 sú vyrobené z kvalitného ABS plastu, ktorý zabezpečuje tvarovú stálosť a odolnosť aj pri extrémnych teplotách - zároveň zachováva nízku hmotnosť boxu. Pevnosť strešných boxov Whispbar zvyšujú aj oceľové výstuhy a vložky dna a veka.

Najväčšou konkurenčnou výhodou strešných boxov Whispbar je spôsob montáže. Sú vybavené rýchloupínacím systémom do T-drážky QuickDockVďaka montáži do T-drážky box pohodlne a rýchlo namontujete na akékoľvek nosiče s T-drážkou.

Strešné boxy Whispbar majú certifikáty testov TUV a City Crash test.

 

Vlastnosti Whispbar WB 753 :

Obojstranné otváranie

Strešné boxy Whospbar je možné otvárať na oboch stranách. To znamená nielen jednoduché a ľahké nakladanie a prístup, ale tiež výrazne ľahšiu montáž strešného boxu na strešné nosiče.

 

Centrálny zamykací systém

Strešný box má niekoľko uzamykacích bodov kvôli bezpečnosti a ochrane proti krádeži. Centrálny zamykací systém má bezpečnostnú poistku, ktorá zabezpečuje, že kľúč nie je možné vybrať zo zámku pri otvorenom boxe.

Uzamykanie boxu Whispbar WB753

Kľučka na odomknutie boxu

Na otvorenie veka slúži špeciálna kľučka, ktorá otvára samotné zámky veka. Kľúč teda nie je nijako namáhaný pri otváraní veka a nedôjde tak k jeho ohnutiu a poškodeniu za nepriaznivých podmienok.

 

Výstuhy boxu

Pevnosť strešných boxov Whispbar WB 753 zvyšujú aj oceľové výstuhy a vložky dna. Výstuhy sú aj na hornom veku boxu, preto je jeho otváranie jednoduchšie, dokonca možné aj jednou rukou. Výstuhy navyše prispievajú aj k bezpečnosti počas jazdy.

 

 

 

Rýchloupínací systém QuickDock

Strešné boxy Whispbar sú vybavené rýchloupínacím systémom QuickDock. Ide o revolučný spôsob montáže boxu do T-drážky. Vďaka tomu, že sa box montuje do T-drážky je kompatibilný s akýmkoľvek typom strešných nosičov s T-drážkou. Nezáleží na tvare nosiča ani na jeho šírke

Samotná montáž boxu Vám zaberie doslova pár sekúnd a nepotrebujete žiadne náradie. Box umiestnite na strešné nosiče tak, aby skrutka s T hlavou zapadla do T-drážky Po umiestnení boxu na správne miesto už len jednoduchým pootočením ružice o 90° uzamknete strmeň skrutky v T-drážke.